Zaproszenie na jasełka i akcję charytatywną UNICEF

Już drugi raz w naszej szkole organizowana akcja charytatywna UNICEF 🙂pod nazwa „Wszystkie Kolory Świata„, w której nasi uczniowie za zadanie mają uszycie laleczki. Laleczka ta nie jest zwykłą szmacianą lalką – jest symbolem pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów (zakup szczepionek).

Już dziś zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć naszą akcję w najbliższy wtorek od godziny 17.00 do naszej szkoły.

Akcja połączona będzie z przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu naszych uczniów. Przedstawienie rozpocznie się dokładnie o godzinie 17.00😊 Zapraszamy wszystkich bez wyjątku. Będzie nam bardzo miło jeśli poświęcicie Państwo dla nas czas 😊 do zobaczenia we wtorek 22 stycznia od godziny 17.00 👍👍👍