"Przyłapani na czytaniu"

REGULAMIN KONKURSU:

W konkursie mogą wziąć udział zarówno uczniowie naszej szkoły jak i ich rodzice.

Uczestnicy proszeni są o wykonanie zdjęcia, które odzwierciedli tytuł konkursu.

Ocenie podlegać będzie oryginalne przedstawienie tematu i jakość pracy.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom a najbardziej oryginalne fotografie zostaną nagrodzone.

TERMINY I TRYBY ZGŁOSZEŃ:

Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres: bibliotekasp6@wp.pl, do 16 czerwca 2017r

Wysłanie pracy na konkurs jest równoznaczne ze zgoda na jej publikację na stronie szkoły oraz na stronie portalu społecznościowego FB.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz ze zgodą uczestnika, jego opiekuna  na wykorzystanie ich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późń.zm.)

Wyniki konkursu zostaną podane do 19 czerwca 2017r.

Zapraszamy do udziału

Bibliotekarze