JUBILEUSZ TRZYDZIESTOLECIA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr.6 Im. MARII SŁODOWSKIEJ-CURIE W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

JUBILEUSZ

„HISTORIA,  TRADYCJA,  PRZYSZŁOŚĆ”

Rok szkolny 2018/2019 jest dla nas bardzo szczególny, bo to właśnie w tym roku nasza placówka obchodzi Jubileusz Trzydziestolecia swojego istnienia.

Przypomnijmy sobie jej historię, poznajmy jej tradycje, zobaczmy w jakim zmierza kierunku.

Już od września uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach poświęconych tym zagadnieniom, biorą udział w konkursach, przygotowują wystawy prac i włączają się w przygotowania do wspólnego świętowania naszego jubileuszu.

Chcemy zaprosić do tego również Szanownych Państwa.

Z tej okazji zapraszamy serdecznie na spotkanie, które  odbędzie się 15 listopada 2018 r. w godz.17.00-20.00.

W PROGRAMIE:

-CYKL WARSZTATÓW  ARTYSTYCZNYCH

-ZAJĘCIA  SPORTOWE

-ZABAWY „JAK TO DOWNIJ SIĘ ROBIYŁO”

A ponadto:

-TEATRZYK   „PO  NASZYMU” KAWIARENKA „POD TRZYDZIESTKĄ” -SPRZEDAŻ GADŻETÓW JUBILEUSZOWYCH

-KARAOKE

-SZTANDY ZE ŚLONSKIMI MASZKETAMI

Zachęcamy również do zwiedzania wystawy okolicznościowej GALERIA ”POD TRZYDZIESTKĄ” oraz nagrodzonych prac  konkursów plastycznych  poświęconych obchodom jubileuszowym.

/Szczegóły dotyczące udziału w poszczególnych warsztatach i zabawach zostały podane za pośrednictwem dziennika elektronicznego/.

Ponadto 20 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędą się apele, w ramach których ogłosimy laureatów konkursów, a 21 listopada 2018 r. uczniowie wezmą udział we Mszy św. i uroczystości jubileuszowej.

Zapraszamy do udziału !

e-mail: spnr6@op.pl