Pedagog i Psycholog

Pedagog i Psycholog

Kochane Dzieci i drodzy Rodzice!!!

W końcu nadszedł upragniony czas. Czas wakacji zawsze kojarzy nam się z beztroską, słońcem, podróżami… Po tym jakże trudnym roku wielu z Was czeka już tylko na odpoczynek i czas bez obowiązków – w przypadku Was Dzieci na czas bez nauki. Korzystajcie, więc jak najwięcej z wolnego czasu, korzystajcie mądrze i bezpiecznie, a jednocześnie cieszcie się, spotykajcie z rówieśnikami, odłóżcie na dłuższą chwilę komórki i laptopy, aby móc w pełni i zdrowo wykorzystać wolny czas. Nabierajcie sił: i tych fizycznych, i tych psychicznych!!!

Do zobaczenia.

Drodzy Absolwenci!

Koniec roku szkolnego to nie tylko wesoła chwila. Dla niektórych, a szczególnie dla Was to koniec pewnego etapu, pożegnanie z kolegami, znajomymi, nauczycielami. Ważne, aby czas żegnania się był, mimo różnych uczuć dobrym czasem czego Wam z całego serca życzymy.

Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem. Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia i daje siłę! Życzymy Wam wielu sukcesów w rozwijaniu wiedzy, oby nowy rozdział Waszego życia okazał się wspaniałą przygodą. Powodzenia!

Pedagog&Psycholog

 


Pedagog: mgr Barbara Czarnota

Psycholog: mgr Magdalena Bracik-Michałek

W WOLNEJ CHWILI ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ:

TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
OD 1 MARCA 2020 ROKU DZIAŁA 24H/7!

116111

Cel telefonu:

– służy młodzieży i dzieciom potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony,

– zapewnia dzwoniącym możliwość dzielenia się troskami, porozmawiania o sprawach dla siebie ważnych oraz wsparcia w trudnych sytuacjach,

– w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia osób kontaktujących się z Telefonem 116 111, konsultanci podejmują interdyscyplinarne interwencje, mające na celu przywrócenie dzieciom i młodzieży poczucia bezpieczeństwa i zapewnienie niezbędnej pomocy,

– aktualnie telefon i strona 116111 to nie tylko pomoc w trudnych sprawach, to również porady jak przetrwać ten czas, co robić w domu podczas kwarantanny,

– więcej na stronie www.116111.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Bytomska 8

41-704 Ruda Śląska

Tel. (32)248 31 18

e-mail: spnr6@op.pl