Egzamin ósmoklasisty

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6 w Rudzie Śląskiej informuje, że w dniach 15 – 17 kwietnia 2019r odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie klas ósmych zbierają się w tych dniach w szatni szkolnej o godz. 8:30.

Na egzamin uczniowie przychodzą w stroju galowym, przynoszą legitymację szkolną, pióro lub długopis z czarnym atramentem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów ścieralnych), dodatkowo na egzamin z matematyki – linijkę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6 w Rudzie Śląskiej informuje również, że w dniach 15 – 17 kwietnia 2019r dla uczniów klas 1 – 7 (zgodnie z Rozporządzeniem MEN oraz informacją przekazaną przez wychowawców klas na początku roku szkolnego) są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.