TERMINY KONSULTACJI

rok szkolny 2022/23

Godziny dostępności dla rodziców i nauczycieli

Poniżej podajemy terminy konsultacji dla rodziców w roku szkolnym 2022/2023:

Lp.Nazwisko i imięMiejsce Dzień i godzina
1.Stefaniak Bożenagabinet dyrektoraczwartek 16:30 – 17:30
2.Kaczmarek Alinagabinet wicedyrektorawtorek 16:30 – 17:30
3.Dziuba Ewagabinet wicedyrektoraponiedziałek 16:30 – 17:30
4.Bartusek Hannagabinet N-li w-f-uczwartek 16:30 – 17:30
5.Błoński Krzysztofgabinet N-li w-f-upiątek 15:30 – 17:00
6.Bogus JolantaII/5wtorek 16:30 – 17:30
7.Bracik-Michałek M.gabinet psychologawtorek 16:30 – 17:30
8.Brzozowska Magdalenagr.MOTYLKIczwartek 16:30 – 17:30
9.Czarnota Barbaragabinet pedagogaponiedziałek 16:30 – 17:30
10.Czyż Katarzynagabinet N-li w-f-upiątek 16:30 – 17:30
11.Domoń JolantaI/22wtorek 16:30 – 17:30
12.Drożniewicz Agnieszkagr.SŁONECZKAśroda 15:00 – 16:00
13.Dylla DominikaII/4wtorek 16:30 – 17:30
14.Dymek Lidiagr.MOTYLKIponiedziałek 15:00 – 16:00
15.Fedoryszak SławomirII/8wtorek 16:30 – 17:30
16.Foltynowicz KatarzynaII/1wtorek 16:30 – 17:30
17.Garczyński Tomaszgabinet N-li w-f-uśroda 16:30 – 17:30
18.Gaszczyk SylwiaŚWIETLICAśroda 17:00 – 18:00
19.Grzywa ZuzannaI/10środa 16:30 – 17:30
20.Jałowiecka Anetagabinet N-li w-f-uwtorek 16:30 – 17:30
21.Jastrzębska KatarzynaI/19wtorek 16:30 – 17:30
22.Jeziorska Monikagr.KRASNALEśroda 15:30 – 16:30
23.Jonas TeresaI/10wtorek 16:30 – 17:30
24.Jurczyk IwonaII/7wtorek 16:30 – 17:30
25.Jureczko KatarzynaI/13czwartek 16:30 – 17:30
26.Kabik KatarzynaI/12wtorek 16:30 – 17:30
27.Kluge JoannaBIBLIOTEKAczwartek 16:30 – 17:30
28.Komor MonikaI/18wtorek 16:30 – 17:30
29.Latarnik SylwiaI/11poniedziałek 16:30 – 17:30
30.Lizurej MirosławaII/6środa 18:00 – 19:00
31.Machnicka LucynaI/21wtorek 16:30 – 17:30
32.Mańka PaulinaI/14środa 16:30 – 17:30
33.Mąderek JustynaIII/19wtorek 16:30 – 17:30
34.Michalska Patrycjagr.KRASNALEczwartek 15:30 – 16:30
35.Mikoszek IwonaI/23wtorek 16:30 – 17:30
36.Nowicka Katarzynagr.BIEDRONKIśroda 16:00 – 17:00
37.Osmala-Schreiber GrażynaŚWIETLICAczwartek 16:30 – 17:30
38.Pękalska MagdaI/21środa 16:30 – 17:30
41.Putoń GażynaII/3czwartek 16:40 – 17:40
42.Skalaba AgataI/15czwartek 16:30 – 17:30
43.Stajer KarinaIII/23wtorek 16:30 – 17:30
44.Stankowska AlinaIII/19czwartek 16:30 – 17:30
45.Szwedzka MalwinaI/12poniedziałek 16:30 – 17:30
46.Walczyk-Paciuch Annabiblioteka
wtorek 16:30 – 17:30 (w 1 i 3 wtorek miesiąca)
47.Warzecha AlinaI/13wtorek 16:30 – 17:30
48.Wiak TeresaI/18poniedziałek 16:30 – 17:30
49.Wierzbicka Katarzynagr.BIEDRONKIczwartek 15:00 – 16:00
50.Wypych MagdalenaŚWIETLICAponiedziałek 16:30 – 17:30
51.Ziemczyk JoannaŚWIETLICApiątek 16:30 – 17:30
52.Zych AleksandraI/15poniedziałek 16:30 – 17:30
53.Żuk MartynaI/14wtorek 16:30 – 17:30

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Bytomska 8

41-704 Ruda Śląska

Tel. (32)248 31 18

e-mail: spnr6@op.pl